Köşe Yazıları

Adımız değişti, tadımız ve hizmetimiz değişmedi!

Değerli Lezzetsever okurlarımız, gıda gastronomi ve turizm sektörlerinin kıymetli yöneticileri, sevgili dostlar. 18 aylık, hepimize çok uzun gelen bir ayrılıktan sonra, işte yine biraradayız. Biliyorum özlediniz, sizlere tercüman olan, bu alandaki gayretlerinizi topluma duyuran, sizi iyi tanıyan ve anlayan gazetemizle yeniden karşınızdayız. Özlem bitti, yeniden ve daha büyük bir yapılanmayla, gelişen Yeme-İçme sektörümüze yakışan bir içerikle, “Türkiye LEZZET Hareketi” başladı. Türkiyenin Lezzetine, Lezzet Katan, Lezzetsever Halkımızı Gastronomi ve Turizm Sektörleriyle buluşturan, Türkiyenin en lezzetl gazetesi yeni adıyla, ülkemizin en büyük ulusal gazetesi SABAH’la birlikte geldi. Türkiyenin ve dünyanın lezzetlerini, yine lezzete hizmet edenler ve gönül verenlerle birlikte, evlerinize ve iş yerlerinize getirdi.
“SABAH Lezzetin Sesi Gazetesi”, 4 yıl önce başka bir ulusal yayın içinde tanıdığınız, 3 yıl aralıksız beraber olduğunuz, alıştığınız, beğendiğiniz ve çok sevdiğiniz yayıncılık anlayışımızla, güçlenen ekibimizle, sizlerin daha kolay ulaşabileceği, daha canlı, daha aktif bir MARKA ile şehrimize, ülkemize ve dünyaya açık bir içerik anlayışıyla geldi.Şimdi Lezzet Dünyamızın haberlerini, siz okurlarımızın arzu ve çabalarını, daha geniş kitlelere duyurabilecek, Gastroetkinlik ve gastroturistik çalışmalara yer verebileceğiz. Bu alanda hep İLK’ler imza atan bir Lezzetsever olarak, daha çok işimizin ve yolumuzun olduğunu biliyorum. “SABAH Lezzetin Sesi Gazetesi” nin, siz okurlarımızın gazetesi olmasını, sektör profesyonellerinin yanısıra, Ülkemizde; LEZZET & GASTRONOMİ Konusunda söyleyecek sözü, gösterecek marifeti olanları sizin için hazırlanan ve sizin olan bu özgün yayınında; Haber, röportaj, fikir yazılarınız ve duyurularınızla yer allmaya, LEZZET DÜNYASINA ulaşmaya davet ediyorum. “Markanızı, Ürünlerinizi, İşletmenizi, Kendinizi, Gastronomi ve Turizm Sektörleri ile Lezzetsever Okurlarımıza kolayca, en kısa yoldan tanıtabilirsiniz.” diyorum.
LDF / LEZZET DERNEKLERİ FEDERASYONU ile LPD / Lezzet Profesyonelleri, LMD / Lezzet Markaları, LDD / Lezzet Dostları, LYD / Lezzet Yazarları, LİD / Lezzet İşletmeleri Derneklerimizin “Lezzet’e Gönül Vermiş” değerli, LEZZETHAN üyeleri ve profesyonel yayın ekibi tarafından hazırlanan “SABAH Lezzet’in Sesi Gazetesi” bu ve bundan sonraki her sayısında olduğu gibi, yine ülkemiz GIDA SANAYİİ’nin “ Dünya Markası “ kuruluşları, Seçkin Restaurantları ve Ünlü Chef’leri ile yeni açılan LEZZET MEKANLARI, CAFELER, FASTFOOD İşletmeleri, PASTANELER, MARKETLER ve Markalı ET Ürünleri, SÜT Ürünleri, DENİZ Mahsulleri, ŞARKÜ- TERİ Lezzetleri, Taze MEYVE & SEBZE Çeşitleri, UNLU MAMULLER ile ÜRETİCİ Kuruluşlarımızı, Lezzetsever halkımıza tanıtacak. Yiyecek – İçecek Dünyasından en yeni ve özel haberler verilecek, En Güzel Mekanlar, Başarılı İşletmeciler ve Yatırımcılar takdim edilecek. Başarılı Chefler & Bloggerlardan nefis Yemek Tarifleri, Ünlü Lezzet Yazarları ve Gastronomlardan, çok lezzetli, çok değişik konular, anılar, yorumlar ve röportajlar bulunacak. Okurlarımız için yurt içinde ve dışında izlediğimiz: GIDA, GASTRONOMİ ve TURİZM FUARLARI ile Yazar & Üyelerimizin katıldığı GASTROEVENT haberlerinin yanısıra; Ünlü Gastronom ve Gurmelerin köşe yazılarıyla dopdolu olacak. Bizce; LEZZET’in yarattığı Ekonomiye, GASTRONOMİ denir. Gastronomi ise: Gıda, Turizm, İnşaat ve Sağlık sektörleriyle direkt, Otomotiv, Tekstil ve diğer tüm sektörlerle de endirekt ilişkiler içindeki tek Sosyal ve Ticari bağlantı aracıdır.
Derneklerimiz, yayınlarımız, organizasyonlarımız bu felsefeyle hazırlanmakta olduğundan, taklitlerinin oluşması biraz zor olmakta, iş yine bize düşmektedir. Çalışmalarınızda Başarılar, Sağlık ve Afiyetler dilerim.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close