Haber

İtalyan tarzı makarna üretimi PASTA GIULIETTA’ya Ödülü getirdi.

Türkiye Lezzetleriyle, İtalyan tarzı makarna üretimi PASTA GIULIETTA’ya “Dünya Üstün Lezzet Ödülü” getirdi.

Türkiye Lezzetleriyle, İtalyan tarzı makarna üretimi PASTA GIULIETTA dolgulu, sebzeli ve taze MAKARNA serisi, BAKERY GIULIETTA kurabiye, bisküvi ve pasta malzemesi serisi FRESH GIULIETTA taze sütlü atıştırmalıklar serisi ile Lezzetseverleri mutlu ediyor.
Gıda Sektöründeki iç ve dış pazarlara kendi markaları PASTA GIULIETTE, BAKERY GIULIETTA, FRESH GIULIETTA ile giren ve kalitesiyle, lezzetiyle, üretim teknikleri ve hijyen duyarlığı özelliklerini taşıyan ürünleri çok kısa sürede Lezzetseverler ve gastronomi alemince kabul gördü. Yurt içinde ve dışındaki marketlerde tercih edilen, Türkiye sebzeleriyle ürettikleri İtalyan artizan tarzı makarna çeşitlerinden Patlıcanlı, Biberli RAVİOLİ’si ise 11 Haziran günü Belçika’nın Baş- kenti Brüksel’de yapılan iTQi Dünya Üstün Lezzet Ödülü sahibi oldu. Cercle Royal Gaulois’de gerçekleştirilen seremoniye, eşi ile katılan, İtalyan lezzetlerinin tadımı ve üretiminde uzmanlaşmış CEO Gökhan İnceoğlu, Törende gördüğü Yayın yönetmenimiz M.Vasfi Pakman’a Türkiye’nin kaliteli hammaddesi, becerikli ve yetenekli kadromuz ile ülkemizin bulunduğu yer sebebiyle oluşan lojistik avantajlarımızı kullanarak, bu alanda bakir olan dünyanın doğu ve güney bölgesine böylesi prestijli bir ödülü ile daha kolay ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.
Değerli kuruluşumuzun yöneticilerine başarılar dilerken, Lezzetsever okurlarımıza da, ulusal ve yerel marketlerden rahatça ulaşabilecekleri, Ödüllü Marka’nın Peynirli RAVİOLİ’sinin nefis bir tarifini sunuyoruz.
“Dünya Üstün Lezzet Ödülü” getirdi.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close