Köşe Yazıları

LONDRA’dan, DUBAİ’ye Türkiye Lezzetlerinin olduğu her yerde!

Yayın hayatına 2 MAYIS’ta, aylık periyotta başlayan SABAH Lezzetin Sesi Gazeteniz, gördüğü yoğun ilgi ve talep karşısında; 21 gün sonra işte yeniden elinizde! Gururla söylemek gerekirse, Gazeteniz; Türkiye’nin, Avrupanın her tarafından ve Körfez ülkelerinden ses getirdi.
Türkiye’nin Sesi ve En Büyük Gazetesi olan SABAH yönetimince takdir edildi. LEZZETSEVER okurlarımız ile Lezzete Hizmet eden profesyonellerimizin gönlüne taht kurdu.
Hızla büyüyen, gelişen ve dünyada söz sahibi olan ülkemizin, Lezzete Gönül Vermiş Belediye Başkanları, Aşçılık, Gastronomi, Gıda Sanayiinin ve Turizm Camiasının STK Başkanlarının da ilgi ve beğenisini kazanan Gazetemiz sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin ve dünyanın her tarafından REKLAM ve Haber akışı sağlamakta, “ Bize İSTANBUL yeter “ dilekleriyle ünlü marka ve kuruluşların tercihi olmaktadır. Gelişen ekibimiz ve bağlantı kaynaklarımızla, yurt içi ve dışı etkinliklerde yer alacak, özgün haberler ve yeni girişimlerle, SABAH Gazetesinin gücünü de, arkamıza alarak yeni ufuklara yelken açacağız.
Biz LEZZETHAN’ları gönderdikleri, WhatsApp & E-Mail mesajları ile Facebook ve İnstagram yayınlarıyla motive eden tüm LEZZETSEVER okurlarımıza ve GASTRONOMİ sektörüne; teşekkürlerimizi sunarım. Bu alanda hizmetlerimize devam edeceğiz. Siz değerli okurlarımızın ve halkımıza lezzet ve hizmet sunan, resmi ve özel tüm kuruluşlarımızın SESİ olacağız. Birlik ve Beraberliğimizin, insanımıza, kuruluşlarımıza ve tünm dünyaya örnek olması, İBADET, LEZZET ve BEREKET ayı RAMAZAN’ın dünyaya huzur ve barış getirmesi dileklerimle

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close