Haber

PINAR SÜT 3 Kategoride ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ aldı!

Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından Belçika’da düzenlenen törende PINAR'ın, Pınar Protein Süt Kakaolu, Pınar Protein Süt Vanilyalı ve Pınar Kakaolu Laktozsuz Sütü, Michelin yıldızlı Gurme şeflerin ve sömeliyelerin yer aldığı dünya jurisi jüri tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

Gıda sektöründe dünyanın en prestijli kuruluşları arasında yer alan ITQI Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün, 2005 yılından bu yana her yıl düzenlediği lezzet ve kalite ödülleri Belçika’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Dünya çapında 93 ülkeden 950 firmanın 2000’e yakın ürün ile katıldığı yarışmada, aralarında dünyaca ünlü şeflerin ve sömeliyelerin bulunduğu jüri üyelerinin yapığı değerlendirme neticesinde, ülkemizin konusunda lider kuruluşu Yaşar Holding’in PINAR Markalı ürünleri Pınar Protein Süt Kakaolu, Pınar Protein Süt Vanilyalı ve Pınar Kakaolu Laktozsuz Süt, Üstün Lezzet Ödülü’nün sahibi oldu.

Pınar Protein Süt ve Pınar Kakaolu Laktozsuz Süt, hepsi alanında uzman 20 kişilik şef ve 12 kişilik içecek uzman grubu tarafından üretim koşulları, tadı, kokusu, ilk izlenimi ve ambalajı gibi kriterler gözetilerek değerlendirildi. Daha iyi ve sağlıklı bir yaşam isteyen tüketicileri için yenilikçi ürünler piyasaya süren Pınar, beklentilerin ötesinde daha sağlıklı ve daha lezzetli ürünler sunmaya devam edecek.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close