Mekanlar

Pinkberry’de Böğürtlen Mevsimi

Yazın sıcak günleri başlarken enfes böğürtlen lezzeti Pinkberry’de yerini aldı.

Yaz günlerinde ferahlamanın en güzel yollarından biri tabii ki Pinkberry! Pinkberry’nin 30’dan fazla ek lezzet alternatifleri arasına şimdi de mevsiminin en güzel meyvelerinden böğürtlen ekleniyor.
Pinkberry sindirime yardımcı olması ve C vitamini deposu olmasıyla da bilinen böğürtlen lezzetini yazın en sıcak günleri yaklaşırken enfes dondurulmuş yoğurt tadıyla birleştiriyor.
Bunaltan yaz sıcaklarına mayhoş tadıyla lezzet katacak Pinkberry Böğürtlen, bu yazın olmazsa olmaz lezzetlerinden biri olmaya aday.
Yüksek fruktozlu mısır şurubu, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermeyen böğürtlen aromalı Pinkberry’nizi taze meyvelerle süsleyebilir ek lezzetlerle kişiselleştirebilirsiniz.
Fıstıklı krokan, bisküvi, çikolata parçacıklarının yanı sıra taze muz parçaları, böğürtlen, ananas, çilek ve kivi çeşitleriyle de kendinize özgü tatlar yaratabilirsiniz.

Pinkberry Hakkında
Pinkberry, ilk mağazasını 2005 yılında Batı Hollywood’da açtı. Bugün, en kaliteli ve taze ürünleri kullanarak hazırladığı lezzetli dondurulmuş yoğurdu ile dünyanın en çok konuşulan markalarından biri. Gerek mağaza tasarımı gerek sunduğu hizmet ile Pinkberry, farklı yaştan misafirleri için tüm duyulara hitap eden sosyal bir deneyim sunmaktadır. Farklı Pinkberry aromalarını, taze meyve ve enfes ek lezzetler ile birleştirerek kendinize özel Pinkberry’nizi yaratabilirsiniz.
Pinkberry Çeşitleri:
Orijinal: Tatlı ve mayhoş tadı ile orijinal Pinkberry dondurulmuş yoğurdu
Çikolata Fındık: Yoğun çikolata ve fındık tadının, Pinkberry ile birleşimi
Çilek: Hafif ve canlandırıcı Pinkberry dondurulmuş yoğurdu
Bisküvi: Tatlı ve yumuşak tadın Pinkberry dondurulmuş yoğurduyla birleşimi
Tropikal: %100 doğal tropikal meyve suyu ile hazırlanan, canlandırıcı bir lezzet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close