Haber

SE PLUS Marka Mekanlara, Marka Ürünler Sunuyor

Ünlü mekanların A'dan Z'ye donanımında güvenilir bir imza

İstanbul ve Yalova’daki showroomlarında, yiyecek içecek işletmelerinin ihtiyacı olan her türlü ürünü sergileniyor ve anında satışı gerçekleştirilebiliyor. Bu özelliğiyle tercih edilen SE PLUS’ın dev mağazaları, zengin çeşit, anında temin ve fiyat cazibesiyle de Gastronomi yatırımcıları, işletmecileri ile mutfak ve salon şeflerinin de gözdesi.
Yiyecek içecek işletmelerinin, set üstü ve sofra üstü tüm kurulum ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmış olan SE PLUS Tutmaçlı Endüstriyel Mutfak Ekipmanları A.Ş. Yön. Kur. Başkanı Ahmet Taner Murat ile Maltepe sahil yolundaki merkezinde görüştük. Ünlü mekanların A’dan Z’ye donanımında güvenilir bir imza olan SE PLUS: Hotel, Restaurant, Cafe, Fastfood, Catering ve her türlü işletmenin; İster balık, ister et, ister İtalyan, ister uzak doğu, ister Osmanlı, ister dünya mutfağı olsun; Porselen, Ahşap, Çelik, Seramik, Plastik Vs. ihtiyaç malzemeleri aynı anda ve aynı yerde sunulmakta veya sipariş üzerine üretilmektedir. Bu sayımızda siz değerli okurlarımıza takdim ettiğimiz, ünlü balık restaurantları CALİPSO ve MEOS’da tamamen SE PLUS tarafından donatılmıştır. Gazetemize çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Y. K. Bşk. Ahmet Taner Murat:
“Mevcut bilgi birikimimizi, tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşarak bu sektörün gelişmesine katkı sağlamak topluma değer katmak , ürün zenginliği , kalitesi ve uyguladığımız fiyat politikaları ile fark yaratarak, yatırımcı ve işletmecilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek adına buradayız.” dedi ve sözlerine devamla: “SE PLUS, 5 bin metrekare alan üzerine kurulu müstakil otoparkı olan, müşterinin rahatça mağaza içinde dolaşıp ihtiyaçlarını tespit ettiği ve satın alma yapabileceği Türkiye’nin ilk 35 bin çeşit stoklu ürünün bir arada görebileceğiniz konusunda ilk ve tek satış ve lojistik merkezidir. Müşteri profilinde oteller, restoranlar, bar-cafe ve catering şirketleri ağırlıklı olmak üzere, tüm yeme içme merkezlerinin yer alan SE PLUS’ta masa üstü, set üstü, yardımcı mutfak ekipmanları ve açık büfe ürünleri satışın en büyük bölümünü kapsamaktadır. Turimdeki duraklamanın otel bütçelerini etkilemesi, düşük fiyatlı ürünlerin tercihini sağladı. SE PLUS açık büfelerin şık ama hesaplı, ucuz ama kaliteli gözükmesi için yeni tasarımlar yaptı. Çünkü açık büfe yükseltileri ve sunum ürünleri otellerin en çok konuşulan ve akılda kalan bölümleridir ve bizler dikkatli çalışmalar yapmaktayız. Restoran ve cafe sunumlarındaki görselliğin son yıllarda ve ön plana çıkması, bizleri yeniliklere iterek bu sektörlere özel çalışmalar yapmamızı sağladı. Tasarım ve konsept ürünlerimizle SE PLUS yurt dışında da tanındı.
SE PLUS’ın sunum ve tasarım bölümünün başarısı, markamızın ülke dışında tanınmasını sağlamış olup, sunumlarımızla, yurt dışında da ciddi projelere imza atmaktayız. Ülkemizde ise, restoran ve otel çalışanlarının özverisi, mücadelesi ve vizyonu sayesinde, hem dünya standartları üzerinde işletmeler kurulmasını, hem de lezzetlerimiz ve sunumlarımızın başka ülkelerce beğenilmesi dolayısıyla, Türk lezzet markalarının yurt dışına açılmasını hızlandırdı.
Üretimini yaptığımız, işletmecilerimiz ve şeflerimiz tarafından sağlıklı, sağlam ve şık olması nedeniyle tercih edilen porselen fırın kaplarımız, ahşap ve porselen açık büfe tasarımlarımız diğer ürünlerimizdir. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek projelerinde iş ortaklı yapmak bilgi ve birikimlerimizi paylaşmayı seviyor ve bundan onur duyuyoruz.” dedi.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close